Chorea

Dobre książki online

Wielka miłość i szalone teściowa!

Wielka miłość i szalone teściowa!

Tak smakuje miłość” to kolejna bestsellerowa propozycja na zimowe wieczory pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty i książką od Agaty Przybyłek. Autorka jest prawdziwą mistrzynią powieści obyczajowych. Jej powieści zaledwie po kilku stronach wciągają czytelników bez końca i sprawiają, że dopóki się nie przeczyta do końca, to nie można książki odłożyć na bok. Jak zwykle, tą powieścią Pani Agata zaserwuje nam niemałą porcję rewelacyjnego humoru i ciepła, nie zabraknie też typowo kobiecych rozterek emocjonalnych i dylematów i oczywiście momentów, które wprowadzą nas w niemałe wzruszenie. O czym przeczytamy tym razem?

Jednego dnia, wszystko się zmieniło…

Ola prowadzi odnoszącego sukcesy bloga kulinarnego, który jest całym jej światem. Do tej pory wydawało się jej, że jest też szczęśliwą mężatką. Tymczasem jej teściowa postanawia odnaleźć sobie nową pasję.W końcu kto powiedział, że na emeryturze człowiek ma tylko sprzątać i gotować?! Jej też się coś od życia należy! Na nieszczęście wszystkich zwariowana teściowa postanawia zająć się wróżbiarstwem. Co takiego zobaczy w przyszłości swojego ukochanego synka, który świata poza mamusią nie widzi? Nic dobrego. W przyszłości męża Oli mamusia dostrzega tylko samo zło, smutek i cierpienie. Jak na to zareagował? Postanowił opuścić Olę i poszukać szczęścia gdzie indziej. W końcu mamusia go ostrzegła…

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

Co zrobi Ola po tym, jak mąż postanowił zacząć nowe życie? Otóż dziewczyna możliwości widzi dwie, tylko sama nie może się zdecydować, która jest lepsza. Z jednej strony chciałaby ukryć się przed całym światem i nigdy już z nikim się nie wiązać. W końcu jak mogłaby jeszcze komuś zaufać? A z drugiej strony tak jak każdy, dziewczyna pragnie miłości. Takiej prawdziwej, szczerej, a przy okazji pełnej romantyzmu i niecodziennych uniesień. Chciałaby poznać kogoś, z kim spędzi w szczęściu resztę życia. Kogoś, kto sprawi, że poczuje się piękna i spełniona, kto znowu wprowadzi do jej życia radość. Jak wybrnąć z takiego dylematu, na co najlepiej postawić? Ola postanowiła wziąć garść pomysłów z jednej i z drugiej strony i stworzyć swój własny sposób na życie. Kobieta postanawia powrócić w swoje rodzinne strony i wyremontować stary dom, który znajduje się nieopodal lasu. Chce tam stworzyć swoje wymarzone gniazdko i przeżyć tam swoje życie do starości. Postanowiła również, że wyjdzie za mąż ponownie jeżeli tylko spotka mężczyznę, który zgodzi się spędzić z nią życie właśnie w tym domu. Czy takie założenia są całkowicie nierealne, a może jest zupełnie inaczej? Jeżeli jesteście ciekawi jak skończy się historia Oli, koniecznie zajrzyjcie do książki!

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com